Posuvná vrata do boku od české firmy Trido

Posuvná garážová vrata TRIDO

Jedinečným řešením umožňujícím jednoduchý průchod osob při částečném otevření vrat jsou posuvná garážová vrata. Firma TRIDO je vyrábí přímo na míru z komponentů shodných s průmyslovými vraty, určenými pro vysoké provozní zatížení. Konstrukce a povrchová úprava zajišťují vysokou provozní spolehlivost a dlouhou životnost. Přednostmi posuvných garážových vrat TRIDO je dokonalá soustava těsnění po celém obvodu vrat, lehkost ovládání pomocí závěsné kolejnice umožňující klidný pohyb vrat, podlahové vedení tvořící práh v průjezdu a klika v případě mechanických vrat.

Vratové křídlo je složeno ze 4 a více vertikálně uložených sekcí. Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem a dokonalá soustava těsnění po celém obvodu zaručují nejlepší tepelně izolační vlastnosti posuvných garážových vrat. Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby v provozu nemohlo dojít k úrazu, např. skřípnutí prstů. Sekce jsou při pohybu vedeny v závěsné kolejnici, která zajišťuje klidný pohyb vrat. Podlahové vedení vrat tvoří nerezový podlahový práh. Velmi tichý chod, vysoká spolehlivost a maximálně vysoká užitnost jsou vlastnostmi charakterizujícími posuvná sekční vrata TRIDO. S automatickým pohonem německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80 tisíc cyklů), tvoří ideální řešení pro Vaši garáž.

Design a technické parametry posuvných garážových vrat

Firma Kříž jako autorizovaný partner vratových systémů Trido nabízí posuvná garážová vrata v široké škále designového a materiálového provedení spolu s vysokou kvalitou kování a vysokou tepelnou izolací garážových vrat. Přednostmi posuvných garážových vrat je možnost odsunout pouze část vrat, což je jistě velmi vhodné pro pěší provoz. Sekce posuvných garážových vrat jsou tvořeny oboustranným ocelovým pláštěm s polyuretanovou izolací o tloušťce 40mm a přerušenými tepelnými mosty. Struktura plechu Woodgrain nebo hladké provedení, bezpečnostní zámky proti sevření prstů. Výška sekcí je 500mm a 610mm. Spodní a horní sekce je zakončena těsněním.

V případě kování je při ostění větším jak 1200mm pohon umístěn nad vraty a při ostění do 1200 mm je pohon umístěn na boční stěně. Barevně je standardním provedením bílá barva RAL 9010, avšak na přání zákazníka je na výběr ze širokého barevného spektra vzorníku barev RAL. Pokud byste uvítali mít svá garážová vrata v dekoru dřeva, je zde možnost výběru imitace designu dřeva v odstínech zlatý dub, mahagon či ořech. Designově se můžete rozhodnout pro vzhled kazetový o rozměrech kazety 488*322 mm, lamelový s výškou prolisu 100 mm, hladký  bez prolisu či se střední drážkou s výškou prolisu 250 nebo 300 mm.