Kazetová prosklená sekční vrata s ochranou proti sevření prstů

Design našich vrat je vedle kvalitního provedení a dlouhodobé životnosti našich garážových vrat dalším důležitým prvkem, na který klademe maximální důraz. Garážová vrata podtrhnou jedinečnost Vašeho domu. Ze široké nabídky dekorů, barev, doplňků a designů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Kazetová prosklená sekční vrata

Jednou z možností vzhledu sekčních garážových vrat je pohledovým designem kazeta. Jedná se o povrchovou úpravu s prolisem ve tvaru kazety o rozměrech 488 ×322 mm. Tento design je určen jak pro privátní, tak průmyslové použití, tím pádem není žádné omezení ohledně použití kazetového designu sekčních garážových vrat. Kazetová sekce je tvořena oboustranným ocelovým pláštěm s polyuretanovou izolací tloušťky 40mm a přerušenými tepelnými mosty. Struktura plechu Woodgrain nebo hladké provedení, bezpečnostní zámky proti sevření prstů. Výška jednotlivých sekcí je 500mm a 610mm. Spodní a horní sekce je zakončena těsněním. Stejně jako hladké povrchové provedení sekčních garážových vrat lze obměnit prosklenými komponenty, popřípadě zhotovit prosklení celoplošně dle možností, lze i kazetový design sekčních garážových vrat zhotovit s prosklenými komponenty či prosklít celoplošně. Limitující jsou pouze dispoziční a jiné technické možnosti, ne však schopnosti našich odborníků Vám vyhovět a zhotovit garážová vrata dle Vašich přání.

Kazetová sekční vrata s ochranou proti sevření prstů

Sekční vrata jsou nejčastější volbou našich zákazníků. Pro jejich výběr hovoří mimo jiné i příznivé cenybohatý výběr barev, designů a prověřená kvalita. Samozřejmostí je také výroba vždy na míru dle přání zákazníka, velmi dobrý poměr kvality, výkonu a ceny. Naše firma poskytuje záruku na garážová vrata 60 měsíců, což jistě svědčí o tom, že za svými výrobky a svou prací si stojíme a věříme jim. Nedílnou součástí našich výrobků je vysoká tepelná izolace a kvalitní kování garážových vrat s ochranou proti sevření prstů. Bezpečnost je pro nás na prvním místě spolu s kvalitou výrobků a kvalitně odvedenou prací.

Co se barevného designu sekčních garážových kazetových vrat týká, je zde na výběr široká škála možností. Standardní je bílá barva RAL 9010. Na přání zákazníka lze vybrat ze širokého spektra vzorníku RAL nebo lazurovací lak, kdy podélná drážka připomíná palubkový obklad. Z folií jsou na výběr věrné dekorace dřeva v odstínech zlatý dub, mahagon a ořech. Poskytujeme záruku 60 měsíců na vratové sekce a 24 měsíců na ostatní části vrat, elektrický pohon a montáž. Samozřejmostí je bezpečnost našich zákazníků při manipulaci s našimi garážovými vraty, proto je samozřejmostí všech našich garážových systémů ochrana proti sevření prstů.